PRO Ідеї. Головні новини маркетингу поспілкувалися з Максом Возненком, власником інтернет-маркетингової компанії Fish Digital, щоб з’ясувати, які фото справді користуються популярністю в Instagram.
Завжди під час запуску проєктів і формуванні візуальної стрічки для наших клієнтів ми рівняємось на закордонні аккаунти, шукаємо найкращих представників, і у кожного “збираємо” найцікавіше, що можна було б реалізувати у нас.
Максимально нативний, а не постановний чи глянцевий. Більше природності та шорсткості.
Звичайно, контент має бути різноманітний. Якщо це бізнес-профіль: загальне фото, детальне фото — крупний план, емоційне та серйозне тощо. Якщо це особистий профіль — з людьми та без, фотонастрій, предметні фото.
Ви маєте працювати над надивленістю: стати постійним глядачем крутих, естетично пропрацьованих аккаунтів та стежити за новинками Pinterest.
Перед створенням візуальної розкладки на місяць, ви шукаєте референси у різних джерелах і компонуєте з них ТЗ відповідно до вашої стратегії чи концепції, і далі вже за цим завданню робите фотосесію. Тоді під час створення фото ви зможете опиратись на цей план і досягнути поставленої мети.
Зараз вже не модно робити стрічку в одному стилі, обробляти всі фото одним пресетом. Це дурний тон у 2021.
Зараз актуальні ті стрічки Instagram, у яких більше різноманітності та природності, менше обробки. Також зауважте, що зараз всі дивляться на конкретний один пост, ніж на загальну стрічку в цілому.
Вони намагаються когось копіювати, замість того, щоб створювати свій індивідуальний стиль. Зараз користувач дуже розумний і балуваний. Одразу зчитує звідки “вкрадена” ідея, у якого блогера це було опубліковано раніше.
Початківці думають, що блогерство це просто, і що це “кнопка бабло”. А це кропітка праця кожного дня, стресостійкість, креативність та відсутність особистого простору.
Наприклад, Олександр Ладанівський. Обожнюю тему подорожів, плюс він крутий фотограф. Тому від його профілю отримую естетичне задоволення.
• Протирайте камеру перед фото!
• Підписуйтесь на круті аккаунти: ваша стрічка оновлень має надихати робити вас все гарно.
• Шукайте гарні ракурси, гарні деталі, які не бачить звичайне око.
• Якомога більше практики. Щоб народився один фотошедевр — потрібно відзняти не одну тисячу знімків.
• Підпишіться на лідерів думок, які спеціалізуються на візуальному оформленні, від них ви знатимете, що в тренді, і як краще подавати креативними кадрами.