Ми з нетерпінням чекали цього часу, коли тренд на українське остаточно прокинеться в нашому суспільстві.
Чекали, коли Дні Тараса Шевченка будуть відзначати не тільки заклади освіти та окремі ентузіасти, але й українські компанії та автори контенту нарешті прокинуться і почнуть щиро вшановувати Кобзаря як символ нації, найвидатнішого поета, прозаїка і художника України.
PRO Ідеї. Головні новини маркетингу зібрали 15 найкращих публікацій українських компаній, які відзначили цей день у своїх соцмережах. Кожен з цих постів несе в собі відчуття гордості за нашу культуру, віру в наші можливості та силу єдності.
І, визнаймо, це багато про що говорить, коли одні українські компанії лише меми з Байденом поширюють, а інші – здатні знайти в собі любов та шану до Батьківщини, і брати за лідерів думок – не лише швидкоплинні тренди та меми, але і видатних синів та дочок України.
Його поетичні рядки назавжди викарбувані в серцях українців. Але чи знаємо ми багато про Шевченка художника?
Його твори надихають нас бути сильнішими, вищими, здатними до розуміння краси та боротьби за нашу правду і волю. З днем народження, Кобзарю!
Ми пам’ятаємо, що вогонь запеклих не пече
209 років з дня народження Тараса Шевченка: ділимося вічними цитатами Кобзаря, які й зараз актуальні!
«Борітеся – поборете!
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава
І воля святая!»
Сьогодні виповнюється 209 років від дня народження українського поета, прозаїка, художника та громадського діяча Тараса Шевченка
«Садок вишневий коло хати, хрущі над вишнями гудуть…» – так і хочеться продовжити ці рядки, які з самого дитинства стали такими рідними кожному з нас. Ми тішимось, що дітки можуть змалечку пізнавати постать Тараса Григоровича Шевченка крізь його багатогранну творчість завдяки ілюстрованій збірці «Дитячий кобзар».
Картини Марини Михайлошиної підкреслять слова Великого Кобзаря та привернуть увагу найменших читачів. Тут і українське село з біленими хатами, і козак, що збирається у довгу дорогу, і, звичайно, кобзар, що на кобзі грає та пісні про славетне минуле наспівує.
Боремося, й точно поборемо, Тарасе!
209 років від Дня народження нашого символу України
Шануємо, пам‘ятаємо й дякуємо.
З 209-річчям, Тарасе!
Вільний, геніальний, творчий, модний, велелюбний та сильний духом, а яким ти знаєш українського Кобзаря?
Сьогодні Тарас Шевченко відзначає своє 209-річчя. Давайте послухаємо голос Кобзаря за допомогою нашої творчої та нейронної мережі.
Щороку в цей день українці в усьому світі відзначають день народження Тараса Шевченка – видатного українського поета, художника і громадського діяча, який протягом останніх століть був і залишається символом боротьби і бунтарства українського народу.
Сьогодні ми вшановуємо його пам'ять і, довіряючи Збройним Силам України та нашій Перемозі, згадуємо його оракулярні рядки:
Борітеся – поборете,
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава
І воля святая!
Щороку ранньою весною, 9 і 10 березня, Україна і світ відзначають Шевченківські дні, які припадають на річниці від дня народження і смерті відомого українського поета, прозаїка, художника Тараса Шевченка. Він став символом свободи, справедливості і витримки для кожного громадянина України, символом українського національного руху і відродження.
Відкрийте для себе поему Тараса Шевченка в англійському перекладі з ілюстраціями Миколи Толмачова.
З днем народження Тарасе!
9 березня виповнилося 209 років з дня народження поета.
Віртуальна виставка «Шевченко і ми».
Viki Berg (Харків/Берлін)
"Боротьба за волю", 2022 р.
Килим у стилі колаж
Переглянути цей допис в InstagramДопис, поширений галерея Мистецтво Слобожанщини (@galereya_slobozhanshchyna)
Наймичка" Т.Г. Шевченко
Переглянути цей допис в InstagramДопис, поширений АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ ТЕАТР ЛЯЛЬОК М. КРОПИВНИЦЬКИЙ (@puppet_theatre_kr)
З Днем Народження, Тарасе!
День народження Тараса Шевченка – це не просто свято, це день, коли ми згадуємо наші корені, нашу історію та традиції, щоб ще більше обʼєднатися та наблизити перемогу України.
І те, як українські компанії та автори контенту звертаюся до великого Кобзаря – це приклад, що треба робити українським маркетологам для поширення тренду на все українське.