10 цитат для вашого бізнесу.
За останні десять років медики, психологи та економісти здійснили суттєвий стрибок у розумінні того, чому декому з нас вдається насолоджуватися щасливим здоровим життям, а декому ні. Стала зрозумілою одна річ: ми не просто взаємопов’язані. Ми – результат впливу людей та взаємозв’язків, з якими нас щось поєднує. Наші знайомі формують нашу особистість: що ми відчуваємо, як поводимося, чого досягаємо.
Відвага – це єдина риса, яка часто відрізняє однаково талановитих людей.
Здатність запам’ятатися людині – це ключ до успіху у будь-якій сфері.
Ті, хто намагається отримати якнайбільшу користь від конференцій, на крок випереджають своїх конкурентів. У той час, як одні тихо сидять та роблять нотатки, інші домовляються про зустрічі, організовують прийоми та ловлять кожну можливість познайомитися з людьми, які можуть змінити їх життя.
Перефразуючи Дейла Карнегі, ми можемо сказати, що досягти успіху швидше можна за два місяці, виявляючи інтерес до справ інших людей, ніж за два роки, намагаючись змусити їх сприяти вашому процвітанню.
Якщо у дитинстві ви хворіли на вітряну віспу, то чудово знали, як швидко люди, що оточували вас, могли підчепити її. Завдяки дослідженням науковців, які вивчають людські стосунки, нам відомо, що ідеї такі ж заразливі. Чим більше ідей вас «інфікують», тим більше у вас з’являється шансів використати одну з них як ключ до новаторського рішення. Щоб підчепити «інформаційний грип», створіть довкола себе широку мережу знайомств.
Сьогодні люди живуть новинами, які отримують із соціальних мереж. Нестримна сила їхнього магнетизму спричиняє нам багато проблем. Зокрема, ми стали менш уважними на дорогах та менш балакучими на вечірках. Але це наша реальність. Тож, якщо ви хочете привернути увагу клієнтів, колег чи навіть друзів, нагадайте про себе у стрічці новин соціальних мереж. Саме там вони шукають цінну інформацію.
Ви підтримуєте зв’язок з людьми. Від них надходять ідеї, ви забезпечуєте їх інформацією. І що? Без дій це лише порожня балаканина, чи не так? Тож беріться до роботи. Запасіться усіма новими контактами та даними і займіться справою. Збирайте людей навколо спільних захоплень та створюйте можливості для співпраці. Залучіть своїх знайомих до процесу навчання та дій. Організуйте проект або приєднайтеся до проектів, у яких бере участь важливий сектор вашого кола зв’язків. Допомагайте правильним людям опинятися у правильних ситуаціях та разом працюйте над спільними цілями.
Креативність не принесе жодних результатів, якщо ви не застосуєте її на практиці. У основі вашої роботи має лежати думка про фінансовий успіх. Життєва сила кожної компанії полягає у продажах та грошовому потоці. У бізнесі всі чудові ідеї втрачають своє значення, якщо за них ніхто не хоче платити.
А найголовніше те, що до мене прийшло усвідомлення: зарозумілість – це хвороба, яка змушує вас забути про ваших справжніх друзів та їхню значущість у вашому житті. Навіть якщо ваші вчинки скеровані добрими намірами, прояв гордині налаштує інших людей проти вас та відбере у них бажання допомагати вам. Тому пам’ятайте, що ваш шлях до вершини має супроводжуватися скромністю. Допомагайте іншим досягати їхніх цілей. Ніколи не дозволяйте прагненням встановлення контакту з більш впливовими та відомими людьми применшувати цінність зв’язків, які ви вже налагодили. Я регулярно спілкуюся з людьми, які багато значили для мене, навіть коли я був ще дитиною. Я не припиняю висловлювати вдячність наставникам моєї молодості за їхній цінний внесок у мій успіх.
Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств, Кейт Феррацці, за участі Тала Реза.
Видавництво Клуб сімейного дозвілля, 2016.