Незважаючи на постійні труднощі з боку конкуруючих платформ, а також проблеми з регулюванням і навіть обмеження в деяких регіонах, TikTok продовжує розвиватися. І згідно з останніми даними App Annie, темпи зростання додатка не скоро сповільняться.

Згідно зі звітом App Annie Mobile Forecast на 2022 рік, TikTok має перевищити 1,5 мільярда користувачів протягом наступних дванадцяти місяців, оскільки його культурний вплив продовжує поширюватися по всьому світу.

Передбачення App Annie 2022

Це значно випередить Instagram, який залишається на мільярді активних користувачів, і ця цифра вперше була повідомлена ще у 2018 році і відтоді не оновлювалася. Що саме по собі трохи дивно. Чи просто зупинився розвиток Instagram – і якщо так, то що це означає для більшої популярності програми?

У минулому прогнози App Annie були надійними. У листопаді минулого року App Annie передбачили, що TikTok перевищить мільярд активних користувачів у 2021 році, що вона і здійснила ще у вересні.

 

Додаток Annie TikTok передбачення

 

Як зазначає App Annie, темпи зростання TikTok є безпрецедентними, оскільки додаток стає культурною силою швидше, ніж будь-яка інша платформа в історії. Частина цього, звісно, ​​пов’язана з усталеними тенденціями – Facebook та Instagram було важче охопити свій перший мільярд користувачів, тому що їм потрібно було встановити нові звички поведінки, від чого TikTok виграв у своєму розвитку.

Але незважаючи на це, швидке зростання додатка є значним – і це без урахування Індії, яка на певному етапі була найбільшим ринком користувачів TikTok з 200 мільйонами активних користувачів на місяць. Можна досить з упевненістю припустити, що якби TikTok не було заборонено в Індії в червні 2020 року, його індійська база користувачів тепер була б ближче до 500 мільйонів, що означало б, що TikTok вже був би на цьому 1,5 мільярдному ринку користувачів на цьому етапі.

Дивно подумати, як TikTok зміг досягти такої високої продуктивності на ринку соціальних медіа, що стає все більш переповненим. Колись здавалося, що Snapchat був налаштований на подібний масовий розвиток, поки Instagram не скопіював Stories і не уповільнив його, що є тим самим посібником, за яким материнська компанія Instagram Meta дотримується з TikTok, додавши Reels як у Facebook, так і в Instagram, щоб забрати вкрадену аудиторію від зростаючого потенційного суперника.

Але навіть більше, ніж це, YouTube також додав Shorts, Snapchat додав Spotlight, а інші програми протестували подібні інструменти, подібні до TikTok. І все ж, навіть якщо всі ці конкуруючі інструменти протистоять йому, TikTok залишився стійким. TikTok не сповільнився від цього, але лише завоював більше аудиторії в результаті цих зусиль проти зростання.

Як TikTok зміг продовжувати перемагати, коли інші зникали перед обличчям усталених гігантів?

Ключ полягає в його алгоритмі відповідності, який все ще набагато кращий, ніж будь-яка інша платформа, забезпечуючи нескінченний потік контенту, який дуже відповідає вашим конкретним інтересам.

Як знає кожен, хто кілька разів користувався TikTok, налаштована стрічка відео «Для вас», яка, ймовірно, вас зацікавить, дуже викликає залежність і дуже добре відповідає вашим особистим інтересам.

 

Перевага TikTok перед іншими платформами полягає в повноекранному перегляді, що означає, що кожна дія, яку ви виконуєте, коли кожне відео відображається на екрані, вказує на вашу реакцію на цей конкретний кліп. Швидко проведіть пальцем повз, якщо контент цього відео явно не цікавить. Перегляньте все, і це сильний сигнал, а натискання на будь-який елемент також надає чіткі дані відповіді для його відповідності.

Instagram не має того самого, оскільки на екрані часто є кілька публікацій, і хоча Reels можна точніше налаштувати таким чином, його алгоритм не такий добрепрацюючий, як виявлення ваших інтересів, оскільки Reels часто надто чутливий до популярного контенту, потім показує вам його більше, не беручи до уваги ширший контекст.

Система TikTok набагато краще визначає складніші збіги у відповідь на ваші дії, тому вона настільки викликає залежність у багатьох, і це допомогло їй продовжувати додавати користувачів, навіть якщо інші програми намагалися повторити її ключові функції.

Тому що, справді, вони не можуть, або, принаймні, поки що не змогли. І хоча здається, що і Meta, і YouTube повинні на певному етапі це зрозуміти, той факт, що жодна з них ще не досягла значних успіхів, може вказувати на те, що TikTok просто має кращі можливості та краще розуміння аудиторії, ніж його конкуренти, що знову вказує на постійний успіх програми, яка зараз, можливо, є найхолоднішим місцем для творців у будь-якому випадку.

Монетизація — це наступний крок, який забезпечує порівняльну здатність провідних зірок заробляти стільки грошей на TikTok, скільки вони можуть в інших програмах. Але це також розвивається, оскільки інструменти платформи для електронної комерції та партнерства між брендом і автором швидко розвиваються, що розширює можливості на цьому фронті.

Якщо ви не розглядали TikTok як потенційну платформу для своїх маркетингових зусиль, у 2022 році, можливо, настав час подумати про це

Не всі бренди будуть процвітати на TikTok, і він вимагає більш відданого, органічного підходу, тому вам потрібно знати тенденції, що стосуються платформи, або працювати з творцями, які відповідають цим. Але можливості для правильного бренду при правильному підході можуть бути значними.

І з кожним днем ​​вони зростають все більше, з наростанням темпів зростання. Такими темпами до 2023 року TikTok може мати понад 2 мільярди активних користувачів і ще більше матиме культурну значимість у всьому світі.

Можливо, це не платформа, яка є природною для ваших рекламних акцій, і може бути не та, яка вас цікавить. Але в 2022 році, ймовірно, варто ознайомитися з останніми тенденціями TikTok і краще зрозуміти програму.

Ви можете завантажити повний звіт App Annie про передбачення майбутнього додатків на 2022 рік тут.

Джерело: App Annie