fbpx

TikTok запускає нову систему покарань для повторних порушників

Маркетинговий календар інфоприводів на лютий 2023
30.01.2023
Рекламою тепер складно здивувати, і це нормально, – таргетолог Яна Болдирєва
05.02.2023

Мережею гуляють докази, що TikTok тестує нову функцію під назвою Refresh. 

З її допомогою ви можете скинути стрічку рекомендацій «Для вас» (FYP), , щоб заповнити її для вас новим контентом, що має зробити ваш досвід використання додатку більш цікавішим та приємним. 

Нижче ми ділимося всім, що знаємо про функцію оновлення стрічки Refresh в TikTok і її значення для майбутнього додатку.

 

Що таке TikTok Refresh?

Стрічка оновлень рекомендацій "Для Вас" (FYP) в TikTok зіграла важливу роль в успіху платформи протягом багатьох років.

Це нескінченна стрічка підібраного контенту для кожного користувача, тому немає двох однакових FYP.

Однак, оскільки алгоритм надає вам контент на основі того, чим ви цікавитеся, достатньо лише одного глибокого занурення у відео на цікаву для вас тему, і раптом ваша стрічка рекомендацій стає надто конкретною.

Ось тут і стане в нагоді кнопка «Оновити» (Refresh) TikTok. 

Згідно з The Verge, нові відео з’являтимуться після натискання кнопки: «Ця функція може бути корисною, якщо ви отримуєте занадто багато одного й того ж у своїй стрічці або якщо відео, які показуються, більше не є актуальними чи цікавими для вас».

Примітка. Кнопка «Оновити» TikTok зараз тестується з невеликою кількістю користувачів. Ми будемо тримати вас у курсі, якщо відбудеться глобальне впровадження!

 

Чому TikTok тестує функцію оновлення?

Раніше цього року Forbes повідомляв, що співробітники TikTok можуть вибирати відео для підвищення FYP користувачів — у процесі, який називається «підігрів».

Це сталося на тлі триваючої напруги з боку регуляторів і урядовців щодо прозорості TikTok щодо роботи в додатку та роботи алгоритму. 

TikTok Refresh, ймовірно, є однією з спроб вирішити ці проблеми разом з іншими новими функціями, як-от можливість бачити, чому певні відео були рекомендовані або відфільтровані хештеги у вашому FYP.

Ймовірно, у 2023 році TikTok продовжить розгортати більше інструментів для прозорості та налаштування, особливо тому, що він зосереджується на «наданні творцям і глядачам низки функцій, інструментів і ресурсів, щоб вони могли контролювати свій досвід застосування додатку." 

Джерело: The Verge