Бажаєте опублікувати свою бізнес-візитку з контактами в рубриці Рекомендації на proidei.com?

Ви надаєте послуги в галузі маркетингу, дизайну, створення контенту, розробки сайтів? Бажаєте знаходити нових клієнтів та замовників? Бажаєте заявити про себе?

Усі шукають на виконавців для своїх проектів, але не довіряють видачі Google, який підсовує лише дорогі та складні варіанти. Пошук в соціальних мережах теж влаштований настільки капризно, що українські підприємці, бренди, компанії не можуть знайти там потрібних фахівців. 

PRO Ідеї отримують велику кількість запитів щодо пошуку нових талантів для різноманітних проектів з просування експертів, брендів, бізнесів, і саме це підштовхуло нас до ідеї платформи Рекомендацій

 

Умови публікації вашої візитки на proidei.com:

• Ви підписуєтеся на Патреон з щомісячною оплатою в сумі 7 доларів (= 255 грн/місяць)
• ми публікуємо вашу візитку на порталі,
• у разі відміни підписки, ми знімаємо вашу картку з порталу.

 

Бонус. Разом з оплатою за публікацію візитки в Рекомендаціях ви отримуєте доступ до всіх публікацій на Патреон керівника PRO Ідеї – Наталії Вільчинської.

 

Надайте інформацію для публікації:

Після оформлення підписки для публікації Вашої візитки, направте лист на email: info@proidei.com (тема листа: Візитка для рекомендацій) з скріншотом підписки та інформацією про вас для публікації у форматі:

1. Імʼя Прізвище
2. Портретне фото або логотип у високій якості
3. До якої рубрики бажаєте потрапити, виберіть одну:
SMM, Контент-кріейтори, Таргетологи, Instagram, Facebook, TikTok, YouTube, UX-дизайн, графічний дизайн, Брендова айдентика, Розробники сайтів, Email-маркетологи, Консультації з просування, Стажування
4. Одне посилання (на ваш профіль в соцмережах/ сайт / портфоліо)
5. Ваш телеграм у форматі: @імʼя користувача
6. Ваш рівень в спеціалізації. Виберіть одне – junior, middle, senior.
7. Стисло про спеціалізацію – які послуги пропонуєте. 

*У разі відсутності інформації до якогось із запропонованих пунктів – ми залишаємо за собою право розмістити вашу візитівку з неповною інформацією, як ви нам її надали.

 

Долучайтеся, на вас всі чекають! ❤️

 

Якщо виникли питання, пишіть в телеграм: https://t.me/proidei_com