Вартість доступних форматів реклами на proidei.com

Прес-реліз
Приймаємо до платного розміщення прес-релізи, які відповідають нашим Правилам публікації матеріалів та прес-релізів. Вартість розміщення одного прес-релізу – 2 000 грн. Вартість пакетного розміщення – 6 прес-релізів – 10 000 грн.
Анонси та пост-релізи Подій
Приймаємо до платного розміщення лише розгорнуті матеріали та такі, які відповідають нашим Правилам публікації матеріалів та прес-релізів. Вартість розміщення анонсу або пост-релізу Події – 4 200 грн
Публікація в розділ Новини
Приймаємо до платного розміщення лише розгорнуті матеріали та такі, які відповідають нашим Правилам публікації матеріалів та прес-релізів. Вартість розміщення однієї новини – 4 200 грн
Інтервʼю
Матеріали про бізнес, маркетинг, які відповідають нашим Правилам та будуть цікаві нашим читачам. Вартість публікації одного інтервʼю – 7 500 грн.
Лайфхаки, гайди від експертів та маркетингових, піар та рекламних агенцій
Приймаємо до платного розміщення матеріали, які відповідають нашим Правилам публікації матеріалів та прес-релізів. Такі матеріали мають містити цінну інформацію, яка буде справді корисна для практичного застосування. Вартість публікації у форматі Лайхаки та Гайди – 7 500 грн.
Коментар експерта
Коли вам справді хочеть поділитися корисним коментарем на теми маркетингу, розвитку бізнесу, підприємництва, менеджменту, контент-кріейторства, а не просто опублікувати *піар-рядок. Вартість інтеграції коментара чи згадки про вас у статті – 2 000 грн.
Банер на головній сторінці
Банерне місце 16:9 на головній сторінці proidei.com. Доступні формати: jpeg, gif. Бронювання на тиждень – 6 000 грн, місяць – 20 000 грн, три місяця – 45 000 грн.
Банер в боковому сайдбарі
Банерне місце 4:5 в боковому сайдбарі на сторінках Категорій та Статей сайт. Доступні формати: jpeg, gif. Бронювання на тиждень – 4 000 грн, місяць – 15 000 грн, три місяця – 45 000 грн.
Інтеграції у відео в YouTube
Приймаємо пропозиції щодо платних інтеграцій у відео в YouTube, де ми маємо високу активність цільової аудиторії (864 підписників, 282 K переглядів). Вартість однієї рекламної інтеграції – 10 000 грн. Спонсор випуску – 40 000 грн.
Інтеграції у відео TikTok
Приймаємо пропозиції щодо платних інтеграцій у відео в Тікток, де ми маємо високу активність цільової аудиторії (15,1 К підписників, 131,6 К вподобань). Вартість однієї креативної інтеграції – 8 000 грн

 

Ще раз про "опублікуйте безплатно наш прес-реліз/статтю/коментар/анонс"


Ми раді просувати відповідальні українські та міжнародні бізнеси, послуги, експертів, які шанують себе та нас – і зацікавлені в приємній та взаємовигідній співпраці. І дуже негативно ставимося до закидування наших поштових скриньок, месенджерів  пропозиціями зробити вам рекламу безкоштовно для вас. Таким чином ви вимагаєте, щоб ми платили за вашу рекламу – своїм іміджем, витраченими ресурсами на роботу нашого порталу, робочим часом нашого колективу.

Ми – незалежний інформаційний бізнес-портал, у нас немає покровителів у вигляді заможних холдингів чи політичного спонсорства, які платять нам зарплату. Ми заробляємо на платних замовленнях рекламодавців, і якщо ви бажаєте ними стати, будемо раді співраці, якщо ні – з усією повагою радимо шукати інші ресурси, які працюють за іншою бізнес-моделлю і можуть дарувати вам безкоштовне обслуговування :)